Způsoby montáže


Pokládka lepeným způsobem

Pokládka zámkovým způsobem

Složení dílců ECO55

Lepené vinylové dílce


Luxusní lepené vinylové dílce ECO55 se skládají celkem ze 6 vrstev. Nejvíc však oceníte ECOPROTEC oděruvzdornou keramickou PU vrstvu s Antibakteriální ochranou která zaručuje 100% zdravotní nezávadnost. 


Bez povšimnutí by neměly zůstat ani zbylé stabilizační a vyrovnávací vrstvy které zabezpečují útlum kročejového hluku a ideální tepelný komfort. Určitě oceníte i kvalitní dekorovou HD vrstvu ve vysokém rozlišení pro dokonalou imitaci dřeva nebo kamene.

 

Zámkové vinylové dílce

Luxusní zámkové vinylové dílce ECO55 se skládají celkem ze 7 vrstev. Nejvíc však oceníte ECOPROTEC oděruvzdornou keramickou PU vrstvu s Anti-bakteriální ochranou která zaručuje 100% zdravotní nezávadnost. 

Bez povšimnutí by neměly zůstat ani zbylé stabilizační a vyrovnávací vrstvy které zabezpečují útlum kročejového hluku a ideální tepelný komfort.  Určitě oceníte i kvalitní dekorovou HD vrstvu ve vysokém rozlišení pro dokonalou imitaci dřeva nebo kamene.

Zámkový systém Clic'n GO! & Drop'n GO! je patentovaný systém který zaručuje nejpevnější systém na trhu, přitom je také jednoduchý na instalaci.